Značková prodejna BAAGL

Adresa: U Pekařky 484/1a, 180 00 Praha 8

Kontakty:
tel: +420 222 922 050
e-mail: prodejna@prescogroup.cz

Otevírací doba:

Pondělí: 12-18
Úterý: 12-18
Středa: 12-18
Čtvrtek: 12-18
Pátek: 12-18
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno
   

 

Především na popud vás, našich zákazníků, jsme se během srpna 2021 rozhodli otevřít naši první značkovou prodejnu BAAGL. Exkluzivně v ní najdete náš kompletní sortiment včetně všech doplňků. V prodejně na vás kromě krásných aktovek, batohů, penálů nebo sáčků na obuv čeká i profesionální a vždy usměvavý personál, který vám rád poradí a pomůže s jakýmkoliv přáním či dotazem. Rádi vám také ukážeme řadu našich vychytávek, mezi které patří například ergonomická záda, rostoucí systém, plně nastavitelné popruhy či reflexní prvky pro větší bezpečnost dítěte. Obrátit se na nás také můžete například s dotazem ohledně novinek či další připravovaných inovací.

Veškeré zboží si v prodejně můžete samozřejmě pohodlně vyzkoušet a nakombinovat tak, aby vyhovovalo vám i vašemu školákovi či školačce. V nabídce máme nyní bezmála stovku různých motivů jak pro holky, tak pro kluky. Prodejna se nachází v pražské Libni v nově zrekonstruovaných prostorách areálu U Pekařky a disponuje vlastním parkovištěm a dětským koutkem.

Navštívit nás můžete po předchozím telefonickém či emailovém objednání, kdy vám požadované položky rádi předem připravíme. Zastavit se za námi ale můžete i bez předchozího ohlášení a výbavu vybírat až v klidu u nás. Těšit se na vás budeme od pondělí do pátku mezi 12 a 18 hodinou. Už se nemůžeme dočkat vaší první návštěvy.

Ceny eshopu a prodejny se mohou lišit.

Váš BAAGL tým